Zamówienie

Twój koszyk jest pusty.
Gwarancja satysfakcji

Materiały i programy dla Ciebie firmuję swoim własnym nazwiskiem, bo wiem, że są esencją praktyki, konkretu i głebokiej wiedzy z wielu dziedzin. Nazywam się Marta Łazar i jestem mentorem biznesowym z 30-letnim doświadczeniem w biznesie. 

Bezpieczeństwo transakcji

Wszystkie Twoje dane i rozliczenia są u mnie bezpieczne. Nigdy nie przekazuję Twoich danych nieuprawnionym stronom trzecim. Zależy mi, żeby transakcje w tym sklepie były w pełni bezpieczne, dlatego stosuję certyfikat SSL i dbam o wymogi RODO. 

Bezpieczne płatności

Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu realizacji zamówienia, w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika oraz w celach archiwalnych na potrzeby ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń związanych z zakupem. Złożenie zamówienia przez użytkownika niezalogowanego prowadzi do założenia konta użytkownika, które jest niezbędne do realizacji zamówienia. W razie wyrażenia zgody na otrzymywanie newslettera, dane przetwarzane są również w celu wysyłki newslettera. Administratorem danych jest CAMINA Marta Łazar, ul. Buska 25/5, 60-476 Poznań, NIP 8521306881. Wszystkie szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje na temat zakupionych kursów, e-booków lub  usług zostaną wysłane na Twój adres e-mail natychmiast po dokonaniu płatności. UWAGA: sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową. Czasem zdarza się, że wiadomość trafia do folderów ofertowych, spamowych. Jeśli nie otrzymasz zakupionego materiału lub informacji ode mnie w ciągu 24 godzin od dokonania płatności, napisz na adres online@camina.pl Natychmiast sprawdzimy tę sytuację i spróbujemy Ci pomóc.

Prawa autorskie zastrzeżone: CAMINA Marta Łazar
www.camina.pl